O Autorach

QRJUSZ – Jestem casualowym graczem MtG bez większych osiągnięć na scenie turniejowej (głównie z braku chęci do angażowania się w gorączkę PPTQ, ProTour i innych bzdurek). Gram jednak z drobnymi przerwami od 15 lat: zacząłem w 9 edycji, dużo grałem podczas Ravnica block, oryginalnego Innistradu, Return to Ravnica i właściwie bez przerw od Theros do dzisiaj, więc moje doświadczenie i kolekcja kart są całkiem bogate.

Najbardziej lubię grać w Commandera i Modern, ale z oczywistych względów gram też standard. Mam jeden deck do paupera, więc raczej nie jestem tutaj ekspertem jednak jeśli nadarzy się okazja to prawdopodobnie będę starał się też odkryć ten format.

Gram w Mtg głównie dla zabawy i fajnej rozgrywki umysłowej. Chociaż tym co najbardziej trzyma mnie przy tej grze a nie innej jest artystyczna strona kart. Jestem wielkim fanem grafik na kartach, playmatach, pudełkach i koszulkach. Uwielbiam budować talie tak, by jak najwięcej kart miało różne grafiki i by były w ciekawych wersjach językowych (japońskie Endless Ranks of the Dead <3). Z tego też względu zajmuję się hobbystycznie alterowaniem kart i projektowaniem własnych tokenów i grafik.

Pomidorową wolę z ryżem

WIKTUL – Od lat zajmuję się fantastyką, recenzjami filmów, książek, gier, prelekcjami o różnych systemach RPG, moje ulubione kolory tęczy to UB, a ulubione talie to rozmaite Johny-decki, typu RG combo lands w Legacy, UB reanimator czy moje modernowe krakeny.

Pomidorową wolę z makaronem

Reklamy